Türkiyenin Sesli Tanışma Sitesi

Arkadaşlık Siteleri Yorum Yok 20 Temmuz 2017 526 Görüntüleme

Türkiyenin Sesli Tanışma Sitesi

Sevgili SesliGidelim.Com Misafirleri veTakipçileri sitemize hoşgeldiniz.

Bugünki konumuzun Başlığı yukarda olduğu Gibi Türkiye’nin Sesli Tanışma Sitesi makalemizde sizlere sitemizdeki etkinlikleri ve net’ten arkadaş bulma, tanışma nasıl yapılır kısaca anlatmak istiyorum.


Nette sohbet, arkadaş, eğlence, ve diğer ilğili konularda aradıgımız google arama motorlarında sohbet, veya sohbet siteleri, kelimeleri ni aratırız degilmi? peki bu sohbet anahtar kelimesinde karşınıza pek çok alanda sohbet siteleri’ çıkıyor bu siteler sohbet anlamında mirc, sesli, yazılı, kameralı, olarak bilinir. biz sesligidelim.com Sesli Tanışma sitesi olarak Sesli ve Görüntülü chat özelliğini kullanıcılarımıza sunmakdayız. çok eskiye dayanan sohbet siteleri bir web site üzerinde kurulu olan eklenti ile çalışan sohbet siteleri, ile insanlarımız kendilerine birer arkadaş, dost, eş, hatda sevgili edinebiliyor. bu siteler arasında sesli siteler olanı en popüler tanışma ve arkadaşlık siteleridir. neden diyeceksiniz? hemen bunuda açıklamak istiyorum nedeni şu arkadaşlarım gerçek kişiler ile online sohbet ediyorsunuz fake durumu yoktur. sesli sohbet odalarında bulunan herkes gerçek kişilerdir. birde kolay kullanıma sahip sevdiklerinize müzik, sesli konuşma, Görüntülü olarakda canlı şiirler okuyabilirsiniz pek çok alanda kullanımı kolay ve bölesine güzel sohbet platformumuz sayesinde zamanınız su gibi akıp gidecek.

Sesli Tanışma Siteleri: içerisinde kullanabilceginiz pek çok özellikler vardır bunlar Profil Özelliştirme. Flash nick ekleyebilme, Duvar mesajları, Sohbet odası Animasyonları, Hareketli Gülme ve Diğer ikonlar ile dolu eğlenceli sohbet sistemi sayesinde kendinize yeni arkadaşlar bulabilir ve onlarla doyasıya keyifli eğlenceli vakitler geçirebilirsin.

 

Misafir Üye ve Görevli Girişi Özellikleri

Kullanıcılarımızın 3 çeşit girişi bulunmakda bunlar’

1- Misafir kullanıcılarımız için hızlı ve kolay giriş yöntemi

2- Üye kullanıcılarımız için geliştirilmiş özel alanlarla dolu üye girişi yöntemi.

3- Görevli arkadaşlarımızın Özel yetkili giriş bölümü

Sitemize ilk geliyorsanız misafir bölümünü kullanıp kendinize uygun bir takma adla hemen sohbet odalarımıza giriş yapabilirsiniz.

Sitemizde kalıcı olan ve sürekli sohbet platformunu kullanan arkadaşlarımız Yeni üyelik alarak sohbet sitemizin özel üyelik alanlarından faydalanabilir.

Birde sitemizdeki görevli arkadaşlarımız vardır bunların kullanabilecegi özel yetkili girişi ile sohbet odalarına Görevli yani yetkili olarak giriş yapar.

Sesli Sitelere Nasıl Giriş Yapılır?

SesliSiteler arkadaşlar çok basit ve kolay bir anlatımla bu işlemi hemen ğerçekleştirebilirsiniz. Bizleri sesli siteler, veya sesli tanışma sitesi, kelimesinde bulunuz ve sonra giriş için sesligidelim.com adresimize tıklayın. Ana sayfamızda bulunan >Misafir<>Üye<>Yetkili<  girişi bölümünü karşınızda göreceksiniz bunlardan hangisi ile giriş yapmak istiyorsanız tıklayıp ve nickimizi giriyoruz ve ardından GİRİŞ! butonuna basıyoruz ve ardından açılan sohbet odalarımıza giriş yapmış oluyorsunuz.

Giriş yapamayan Dostlarımız> Arkadaşlarımıza 7/24 saat online destek vermekdeyiz. Skpye ile Destek İçin= seslisitesi ekleyiniz. videolu anlatım için Video Destek sayfamıza bakınız.

www.sesligidelim.com sesli sohbet ve chat sitemiz sayesinde yep yeni bay & bayan arkadaş, bulabilir hatda sesli ve kameralı olarak sohbet’te edebilirsiniz. Türkiyenin Sesli ve Görüntülü Tanışma Sitesi, Türkiyenin sesli chat sitesi, Türkiyenin sesli sohbet ailesi, Avrupanın sesli sohbet sitesi, Tanışma sitesi, tanışma, arkadaşlık sitesi,