SesliGidelim.Com Yeni Teması ile Karşınızda

Sesli Chat, Sesli Sohbet Yorum Yok 7 Ağustos 2017 532 Görüntüleme

SesliGidelim.Com Yeni Teması ile Karşınızda
Sevgili kullanıcılarımız merhabalar, Sesli chat sektöründe popüler olan sitemiz yeni yüzü ile karşınızda, yayın hayatına başladığı ilk günden bu yana tek bir tema ile bu zamana gelen sitemiz artık yenilik çağına uydu ve tamamen görünüm değiştirdi. Eski kullandığım granpic tema popülerliğini yitirmişti. Kullanıcılarımız aynı görüntüyü görmekten sıkılmış değişik bir şeyler istiyordu. Bende buna nazaran Piyasa değerli 55 dolarlık bir tema aldım. Tema düzenlemesinde bana yardımcı olan türkiye panel gökhan bey yüreği güzel insana teşekkür eder minnettar olduğumu belirtmek isterim.
Sesli sohbet sektörünü bilmeyen çok insanımız var bende bunu yaygınlaştırmak için elimden gelen tüm imkanları sağlıyor kullanıcı kitlesine sohbet imkanı yanı sıra, önem arz eden makaleler de paylaşıyorum. Çoğu insanımız artık sesli sohbet paneline giriş yaparak sohbet etmekten ziyade ana sayfamızda bulunan içerikler ile ilgilenmektedir.
Bunca makalemizin özgün oluşu kullanıcı potansiyelini arttırmaktadır. Çoğu arkadaşım bana der; Halen bu sesli sohbet sitesi var mı, sektör bitti kimse girmez, Hiti yoktur. vesaire yani anlayacağınız sesli chat sitelerine olan sempatimi bitirmek değil de vermiş olduğum emeklerin karşılığını almamı istiyorlar. Farklı bir sektöre girmiş olsaydım bunca emeklerimin karşılığını kat kat fazlası ile alırdım.
Ama benim öyle bir düşüncem olmadı mantığım geri olabilir bunu bu şekilde anlayanlar da olabilir. Ben Kullanıcı kitlesine iyi bir hizmet ve kalite sunmak istiyorum.
Tema konusu dedik baya bir değişik bir konu oldu : ) Eski kurulu olan tema ile şuan kurulu olan temayı kıyaslarsak eğer ortada dağlar kadar fark olduğunu sizler de göreceksiniz. Eşi benzeri bulunmayan bu şahane tema artık SesliGidelim.com platformunda.. Dediğim gibi Gökhan bey arkadaşıma teşekkürü bir borç biliyorum.
Çevremin olmasından gurur duyuyorum. Ne güzel bir duygudur ki çevrenin olması yetişemediğiniz yerde size kol kanat gelen, Bilgi sahibi olmadığın konuda seni aydınlatan ve imkanlarını seninle paylaşan çok dostun olduğunu düşünsene… Ben Kendimle de Arkadaşlarımla da gurur duyuyorum. Saygı ve Sevgilerimle.