Sesli Sohbet Odaları

Sesli Sohbet Yorum Yok 22 Temmuz 2017 509 Görüntüleme

Sesli sohbet odaları

Sesli sohbet” sesli chat sitemize öncelikle hoşgeldiniz.

Bayadır sohbet hakkında ne yazsam diye düşünüyorum ne hakkında makale yazayım diye sitemizde. bugünde sohbet odaları ile makalemizi sizlere yazacağım arkadaşlar.

Son zamanlardaki sesli sohbet sitelerinde durgunluk sadece bizde sanıyordum oysa bir çok tanınmış dost sesli siteleri ziyaret ettiğimde o sitelerde’de fark ettimki önceki durumuyla alakası kalmamış birçok site var şimdi bunun nedenini çoğu site kurucularıda bilmemektedir. Bazen öle oluyor mesela çalkalanmalar yani bir grup arkadaşlar takıldıkları sitede sorun yaşayarak ayrılıp bir başka siteye yerleşmek için yeni ortamlar arar orda ortamını kurmak istiyor bu gibi durumlar eskide de vardı ama şimdi beraber geldikleri arkadaşları dahi görev istiyor aslında görev vermek sorun değil! kim hangi site sahibi istemez kendi sitesi güzel Kişilerle dolup sohbet edilsin tabiki bütün site sahibi ister gelen arkadaşa görev yazıyosun ilk günde beğenmediği gibi birde görev yazdırıp gelmiyolar ne istediklerini biliyorlarmı acaba kendileri inanırmısınız.

Sitemizdeki Görev alımlarıyla ilğili sorunlar

Bu görev isteyenlerin içerisinde kendini üye yapamayan kişiler dahi bulunmakda ve üstüne bide kalkmış en yüksek görev istemesi yokmu arkadaşım bir şeyden anladığın yok yüksek görev almayla bir yerleremi varacaksın yada seni tanıyana hava atmamı amaçlarını anlamış değilim. görev alsada böyleleri sitede de durmuyor hiç bir katkıda sağlamıyor kendi çevresi varsa duruyor sadece bazen girip girip çıkıyorlar ne oldu hayırdır neden girip çıkıyorsun denildiğinde kimse yok bende çıkıyorum demezmi be kardeşim sen durmassan ben durmassam tabiki gelen misafirlerde kimseyi bulamayınca onlarda durmayacak oysa bizde bütün görevli arkadaşlarımızda bilir birşeyler öğrendikçe görevin kademe, kademe yükselir yani hak ettikçe hakkını alacaksın zaten ve görevinden hariç diğer yan eklentilerimizdende göreve başlarlar bunlar mesela youtube, facebook, Google plus, twitter vs gibi diğer sosyal ağlarımız olan sayfalarımızda da kim hangi sayfada daha çok ilgilenmek istiyorsa ona o sayfadada görev veriyoruz sitemizde bu tür sayfalarda görev yapmayıp sadece gelen misafirlerimizlede sohbet ederek sitemize katkı sağlayan arkadaşlarımızda var bizler eger bu sitedede bir şeyler veriyorsak maddi manevi emek harcıyorsak gelen misafirlerimizle dostlarımızla daha güzel ortam yaratarak sohbet etmek istiyoruz tek amacımız budur ha sen kalkıp bu kadar emeğe karşılık sende emek harcayarak görev istiyorsan başımız üstüne lakin yukarda yazdığım gibi sadece laf olsun torba dolsun misali görev alıp bir katkı sağlamayacaksan hiç boşuna uğraşma 100 kişide gelse böylelerine görev yoktur bilginize arkadaşlar. misafir olarak diledikleri kadar takılabilirler (Kimseyi rencide etmeden) sitemizde görev değil oda dahi ücretsizdir biz diğer siteler gibi bu işi ticari amaçla açmadık ve yapmıyoruz tek amacımız herkesin huzur bulabileceği saygı sevgi çerçevesi altında zaman ve vakitlerini geçirebilmesi için vardır. Sesli sohbet edip dilediğimizce eğlenip zaman geçirmedir. Zaman derken vaktimizide boşu boşuna geçirmek istemiyoruz paylaşımlarımızla birbirimize bilgi taşıyarak yani bu kelime oyunlarıda olabilir soruda bildiklerimizi paylaşıp bilmediklerimizide öğrenmek amaçlı yani lafın kısacası diyeceğim şudur ki boş inlarla dolacağına sohbet odalarımız! varsın boş dursun. Bizimde sesli chat sitelerinde sesli sohbet odaları felsefemiz budur.Yani biz iki kişide kalsak bu sitede kendi halimizden çok memnunuz bilmem sizlere bir şeyler anlatabildimmi umarım ne demek istediğimi anlamışınızdır. Hepinize hoş sohbet ve iyi eğlenceler diliyoruz.