Hakkımızda

Hakkımızda

SesliGidelim Sesli Chat Hizmetleri

2014 yılından bu yana sektörde 4 yılını dolduran SesliGidelim yönetmekte olduğu sesli sohbet panellerinde Türkiye’nin en büyük Sohbet Siteleri’nden biri haline gelmiştir.

Kurulmuş olduğu günden itibaren sohbet paneli, Chat sitesi, Arkadaşlık, Tanışma, İzdivaç, Eğlence, Müzik, Oyun, Yarışma, Dostluk, Bilgi, ve Web Site gibi hizmetlerine aralıksız devam eden Sitemiz Kullanıcılarına %99.9 Güven ve Kalite garantisi sağlamaktadır.

SesliGidelim sektörün tüm ihtiyaçlarını ve yeniliklerini göz önünde bulundurarak çalışmalarına devam etmektedir.
Yenilenmeyi ve bu yeniliklerle kendini daha da geliştirmeyi ilke edinen Sitemiz son 2 yıllık döneminde hizmet kapasitesini 3 katına yükselterek büyük bir başarıya imza atmıştır.

Gerek yurtiçi gerekse yurt dışı lokasyonlu hizmetleri ile hızla ilerleyen SesliGidelim, güvenilirliği ve hizmet kalitesiyle sektörün önemli Türk Sohbet Sitesi markalarından biri olmanın gururunu yaşamaktadır.

SesliGidelim; “Başarının zirveye çıkmak değil zirvede kalmak” olduğuna inanan yönetimi ile geleceğe yönelik adımlarını sektörün değişen dengelerine göre düzenlemektedir.

Bu sayede siz değerli Kullanıcılarımıza geçici değil devamlılık arz eden hizmetler sunarak sekteye uğramadan devam ettirebilmekteyiz.

2015 yılı itibari ile kurumsal kimliğini SesliGidelim Türkiye’nin Sesli Chat Platformu olarak belirleyen sitemiz sizlerin de desteği ile ümit ediyoruzki yoluna tüm hızıyla devam edecektir.

Amacımız sizleri huzurlu, güvenli ve kaliteli hizmetin çatısı altında barındırmaktır.

Yorum Yapın

İzin Verilen HTML Tagları:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>