SesliGidelim.Com Yeni Teması ile Karşınızda

Sesli Chat, Sesli Sohbet Yorum Yok 7 Ağustos 2017 181 Görüntüleme

SesliGidelim.Com Yeni Teması ile Karşınızda
Sevgili kullanıcılarımız merhabalar, Sesli chat sektöründe popüler olan sitemiz yeni yüzü ile karşınızda, yayın hayatına başladığı ilk günden bu yana tek bir tema ile bu zamana gelen sitemiz artık yenilik çağına uydu ve tamamen görünüm değiştirdi. Eski kullandığım granpic tema popülerliğini yitirmişti. Kullanıcılarımız aynı görüntüyü görmekten sıkılmış değişik bir şeyler istiyordu. Bende buna nazaran Piyasa değerli 55 dolarlık bir tema aldım. Tema düzenlemesinde bana yardımcı olan türkiye panel gökhan bey yüreği güzel insana teşekkür eder minnettar olduğumu belirtmek isterim.
Sesli sohbet sektörünü bilmeyen çok insanımız var bende bunu yaygınlaştırmak için elimden gelen tüm imkanları sağlıyor kullanıcı kitlesine sohbet imkanı yanı sıra, önem arz eden makaleler de paylaşıyorum. Çoğu insanımız artık sesli sohbet paneline giriş yaparak sohbet etmekten ziyade ana sayfamızda bulunan içerikler ile ilgilenmektedir.
Bunca makalemizin özgün oluşu kullanıcı potansiyelini arttırmaktadır. Çoğu arkadaşım bana der; Halen bu sesli sohbet sitesi var mı, sektör bitti kimse girmez, Hiti yoktur. vesaire yani anlayacağınız sesli chat sitelerine olan sempatimi bitirmek değil de vermiş olduğum emeklerin karşılığını almamı istiyorlar. Farklı bir sektöre girmiş olsaydım bunca emeklerimin karşılığını kat kat fazlası ile alırdım.
Ama benim öyle bir düşüncem olmadı mantığım geri olabilir bunu bu şekilde anlayanlar da olabilir. Ben Kullanıcı kitlesine iyi bir hizmet ve kalite sunmak istiyorum.
Tema konusu dedik baya bir değişik bir konu oldu : ) Eski kurulu olan tema ile şuan kurulu olan temayı kıyaslarsak eğer ortada dağlar kadar fark olduğunu sizler de göreceksiniz. Eşi benzeri bulunmayan bu şahane tema artık SesliGidelim.com platformunda.. Dediğim gibi Gökhan bey arkadaşıma teşekkürü bir borç biliyorum.
Çevremin olmasından gurur duyuyorum. Ne güzel bir duygudur ki çevrenin olması yetişemediğiniz yerde size kol kanat gelen, Bilgi sahibi olmadığın konuda seni aydınlatan ve imkanlarını seninle paylaşan çok dostun olduğunu düşünsene… Ben Kendimle de Arkadaşlarımla da gurur duyuyorum. Saygı ve Sevgilerimle.

Dertli Bir Bayan

Genel Yorum Yok 7 Ağustos 2017 76 Görüntüleme

Dertli Bir Bayan

Sitemizden dertli bir bayan hikayesi ile yazıma başlamak istiyorum.

Hayat koşullarından dolayı mıdır, dert, acıdan dolayı mıdır bilmiyorum ama her gün oturduğum adresin üzerinde gördüğüm kadın beni düşündürüp üzüyor. Kadın 45 yaşlarında 2 erkek çocuk annesi.. Bundan 3 yıl önce eşini kaybetti.. Bilemiyorum hangi nedenle ama kaybını biliyorum. Bir oğlu askerde iken halini her gördüğümde perişan olur dua ederdim. Evi Girişin üstü yani 1. Kat küçük bir balkonu var sürekli o balkonda oturur, Arabesk şarkılar dinler. Arabesk şarkılar da Öyle böyle değil..
Her biri akıllara zarar dinleyip de kendine zarar vermemek mümkün değil. Her ne ise her gördüğümde Ufak bir müzik seti ile hep arabesk dinler ve dalar gider. Bazen gördüğümde ise Başında Beyaz bir baş örtü ve elinde tesbih ellerini açar dua eder hallerini de görüyorum.
Düşünüyorum acaba onu bu hayatta yalnız bırakan eşine mi ağlıyor için için, Yoksa iki oğlu ile hayata tutunmak için mücadele verdiği hayata mı ağlıyor. Anlam veremiyorum.
Maddi durumları pek iyi değil gördüğüm kadarı ile bir oğlu çalışmıyor yaşı 20 civarı olmasına rağmen halen çocuksu duygular yaşayıp hayatı tozpembe gördüğünü sanıyorum. Diğer oğlu da halen hayata atıldığını bilemediğini sanıyorum.. Oda hayatı toz pembe yaşayan biri diyebilirim.
Ama işte olan kime oluyor ? Anneye o kadın o vaziyette iken ben üzülüyorum ve dua ediyorum.. Fazla da bu konuyu genişletip sizleri de düşündürmek istemiyorum. Saygı ve Sevgilerimle.

Seslisohbet'e Giriş için Tıklayın

Son Yazılar

Son Yorumlar

Arşivler

Kategoriler

SesliGidelim.Com Sohbet Platformu

Chat Platformu

Sohbet Merkezi

Sesli Görüntülü Chat

Sesli Gidelim Ailesi

Kameralı Sohbet Sitesi'dir.

Seslisohbet'e Hızlı Giriş

Sitemiz Hakkında

SesliGidelim Sesli Chat Hizmetleri 2014 yılından bu yana sektörde 4 yılını dolduran SesliGidelim yönetmekte olduğu sesli sohbet panellerinde Türkiye’nin en büyük Sohbet Siteleri'nden bir.. devamı >>